O firmie

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w technice zdobienia odzieży za pomocą różnych technik. Pomagamy również w jej projektowaniu oraz doradzamy jakich materiałów oraz technik użyć. Posiadamy nowoczesny park maszynowy który pozwala zapewnić najwyższą jakość usług , oraz zadowolenie klienta.

 

Staramy się na bieżąco poszerzać naszą ofertę o coraz to nowsze usługi. W naszej ofercie znajda Państwo gotową odzież reklamową taką jak : t-shirt, polo, bluzy, koszulki , kurtki, softshell , czapki , koszule i wiele innych różnych uznanych producentów Stanley&Stella, ,harvest. Promostars ,Fruit of the loom, Gildan, JHK.

Współpracujemy z wieloma firmami którzy cenią nasz profesjonalizm oraz zaangażowanie . Cały czas staramy się zgłębiać naszą wiedzę o coraz to nowe umiejętności aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Nasi dostawcy to czołowi producenci najlepszych tkanin, dzianin oraz dodatków hafciarskich.

 

Posiadamy wyspecjalizowany zespół który jest w stanie sprostać państwa oczekiwaniom oraz zapewnia jak najwyższą jakość wykonywanych usług. Każdego klienta traktujemy indywidualnie a nie szablonowo. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz jakością którą prezentujemy.

facebook